pozycjonowanie_stron_baner.png

» Pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonowanie stron internetowych w Google - bądź na pierwszych miejscach wyszukiwaniaStrona internetowa jako narzędzie marketingowe, aby spełniać swoje funkcje musi być widoczna w Internecie. Obecnie około 95% internautów w celu wyszukania interesujących ich informacji korzysta z wyszukiwarki Google. Dlatego ważne jest, aby strona znalazła się w pierwszych dziesięciu wynikach w Google – nie jest to jednak możliwe bez pozycjonowania.

Czym jest pozycjonowanie stron?

Najprościej mówiąc, jest to cały szereg czynności zmierzające do wyświetlenia strony na jak najwyższej pozycji – celem zawsze są pozycje 1-3, choć widoczne rezultaty przynoszą również pozycje 4-10. Dla większości internautów – wyniki wyszukiwania po danej frazie widoczne na 1 stronie wyników wyszukiwania (poz. 1-10) są traktowane jako najbardziej wiarygodne i godne uwagi. Kolejnych stron wyników wyszukiwania większość osób nawet nie odwiedza. Wzrok ludzki skupia się na lewym górnym rogu strony – stąd też wyniki umieszczone wysoko są w pierwszej kolejności odwiedzane.

Obecność strony w pierwszej dziesiątce wyników oznacza zwiększenie ruchu na stronie (ilość odwiedzin), a tym samym – dotarcie do większej liczby klientów. Dlatego też pozycjonowanie strony w Google jest uznawane za najbardziej skuteczną i efektywną kosztowo formą reklamy.

Należy pamiętać, że pozycjonowanie strony jest procesem, a nie jednorazową usługą, stąd też na osiągnięcie wyników pozycjonowania trzeba poczekać od kilku tygodni, nawet do kilku miesięcy. Dlaczego tak długo? Ponieważ konkurencja już się pozycjonuje, często już od dawna. I już jest na pierwszej stronie – aby osiągnąć takie pozycje, potrzeba sporo pracy oraz czasu. Dlatego ważna jest ciągłość pozycjonowania.

Ważne jest, że w przypadku współpracy z nami w zakresie pozycjonowania strony internetowej płaci się za osiągnięte rezultaty – czyli dopóki strona nie znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, klient nie jest obciążany żadnymi kosztami. Po osiągnieciu pozycji 1-10, koszt pozycjonowania jest proporcjonalny do ilości dni, w których strona znajdowała się w wynikach 1-3 oraz 4-10 w danym miesiącu.

Dla naszych klientów oddajemy wygodny i prosty w obsłudze panel informacyjny, w którym prezentowane są statystyki wyników osiąganych przez stronę, dzięki czemu klient na bieżąco może monitorować stan pozycji.

Więcej odwiedzin?
Więcej odwiedzin można uzyskać nie tylko poprzez pozycjonowanie strony. Odpowiednio prowadzona kampania reklamowa Google Adwords pozwoli nie tylko na szybkie zwiększenie odwiedzin i popularności strony, ale również na analizę najtrafniejszych słów kluczowych, dzięki czemu pozycjonowanie będzie bardziej efektywne.
Pozycjonowanie
Dla naszych klientów korzystających z usług pozycjonowania udostępniamy specjalny panel, w którym można śledzić statystyki oraz płatności