grafika_reklama_baner.png

» Grafika i reklama

Grafika i reklama

Grafika i reklama - projekty i opracowanie grafiki, folderów, logo, identyfikacja wizualnaOferujemy szeroki zakres prac graficznych w zakresie reklamy:
– ulotki
– plakaty
– foldery reklamowe
– katalogi produktów
– prezentacje
– kalendarze
– banery reklamowe
– projekty stron internetowych

Zaprojektujemy dla Twojej firmy logo, które będzie odzwierciedlało pożądane cechy oraz charakter firmy. Odpowiednio dobrany znak graficzny i jego kolorystyka ma olbrzymie znaczenie dla sposobu postrzegania firmy. Logotyp jako najważniejszy znak firmowy powinien być nie tylko estetyczny i ładny, ale również budować odpowiedni wizerunek firmy. W zależności od branży i charakteru działalności należy dobrać odpowiedni  przekaz, jaki ma nieść logo – może być być nośnikiem informacji o tradycji, nowoczesności, kreatywności, otwartości… dlatego projekt warto profesjonalistom.

Logo jako znak graficzny, którym posługuje się firma, jest bardzo ważnym elementem budującym jej wizerunek, ale nie jedynym. Firmy, które perspektywicznie myślą o budowaniu własnej identyfikacji powinny zadbać o spójny przekaz jaki tworzą elementy, które dla potencjalnego klienta budują jej wizerunek – dokumenty firmowe, wizytówki i wiele innych elementów.

Oferujemy przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej:
projekt logo (warianty na jasnym i ciemnym tle, w kolorze i monochromatyczne, w formacie wektorowym i rastrowym)
projekty dokumentów firmowych: wizytówka, papier firmowy do druku, papier firmowy .doc, wzór nadruku na płytę cd/dvd, koperta DL, tło na pulpit komputera
W ramach identyfikacji wizualnej przygotowujemy również książkę logo w pdf, która zawiera zasady dotyczące wykorzystywania i umieszczania logo i nazwy firmy, szczegóły kolorystyki i typografii.

Projekty graficzne

Wykonujemy projekty wszelkich prac graficznych - od logotypu, poprzez stworzenie całej identyfikacji wizualnej, strony internetowej, folderów, ulotek, plakatów aż po banery i plakaty reklamowe. Profesjonalna grafika to nie tylko estetyka i ładne kolory - pełni również funkcję informacyjną i oddziałuje na odbiorcę emocjonalnie wywołując określone, zamierzone reakcje.

Kontakt z nami:
Invens Robert Jaworski
ul. J. Korczaka 4/6
81-473 Gdynia
tel.: 504 038 117 email: biuro@invens.pl www: www.invens.pl