Profesjonalne projekty graficzne i reklama, ulotki, foldery, logo, wizytówki - Gdynia, Gdańsk, Sopot

» Sklepy Internetowe

Sklepy Internetowe

Sklepy internetowe - uruchomienie e-sklepu, prowadzenie i modernizacja sklepów internetowychChciałbyś rozpocząć handel przez internet? Masz pomysł na sprzedaż, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Od czego zacząć? Oferujemy pomoc przy uruchomieniu własnego sklepu internetowego – od uruchomienia, instalacji poprzez konfiguracje odpowiednich mechanizmów – słowem: przygotowanie gotowego rozwiązania sklepu internetowego.

Każdy, kto próbował uruchomić własny sklep wie, że jest to niełatwe zadanie. Mimo obecności na rynku wielu rozwiązań – zarówno bezpłatnych na licencji Open Source, po komercyjne, gotowe rozwiązania – sam skrypt nie wystarczy, aby ruszyć ze sprzedażą. Potrzeba wiele pracy w celu przygotowania mechanizmów do działania – wdrożenie i konfiguracja modułów płatnosci (PayU, Dot.pay, mTransfer), integracja z popularnymi porównywarkami cen, ustawienia kategorii, cech/atrybutów produktów i wiele innych elementów.

Do wszystkich, którzy nie mają czasu lub wiedzy, aby zrobić to samemu skierowana jest oferta wdrożenia i/lub prowadzenia przez nas sklepu internetowego. Oferta może obejmować również:

  • wykonanie profesjonalnych zdjęć produktów,
  • wprowadzenie produktów do sklepu
  •  prowadzenie/obsługa sklepu w imieniu klienta
  • przygotowanie lub modernizacja grafiki sklepu

Oferujemy elastyczne sposoby rozliczania – w zależności od wybranych usług i ich zakresu, możemy zaproponować jednorazową opłatę, plany abonamentowe lub prowizję od sprzedaży.

Kontakt z nami:
Invens Robert Jaworski
ul. J. Korczaka 4/6
81-473 Gdynia
tel.: 504 038 117 email: biuro@invens.pl www: www.invens.pl