Profesjonalne projekty graficzne i reklama, ulotki, foldery, logo, wizytówki - Gdynia, Gdańsk, Sopot » W jaki sposób pracujemy?

W jaki sposób pracujemy?

Projektowanie stron internetowych - profesjonalna strona www wymaga sporo pracyPierwszym krokiem jest analiza, czyli inaczej mówiąc weryfikacja oczekiwań i potrzeb klienta w stosunku do strony internetowej.

Jest to ważny etap, ponieważ on determinuje cały charakter oraz sposób działania strony internetowej. Zanim rozpoczniemy pierwsze prace nad samą stroną internetową sprawdzamy konkurencję, a także ustalamy cele i funkcje, jakie ma pełnić strona internetowa. Czasem bowiem okazuje się, że klient, który chciałby mieć stronę internetową tak naprawdę potrzebuje sklepu internetowego lub odwrotnie.

Na tym etapie najważniejszym celem jest ustalenie rzeczywistych potrzeb tak, aby strona internetowa lub grafika była właściwym i dobrze zastosowanym narzędziem. Dzięki właściwie dobranym środkom można dotrzeć do większej ilości klientów i co najważniejsze – przekonać ich do siebie.

(Wstecz)
Kontakt z nami:
Invens Robert Jaworski
ul. J. Korczaka 4/6
81-473 Gdynia
tel.: 504 038 117 email: biuro@invens.pl www: www.invens.pl