Profesjonalne projekty graficzne i reklama, ulotki, foldery, logo, wizytówki - Gdynia, Gdańsk, Sopot » Wdrożenie i testy gotowej strony internetowej

Wdrożenie i testy gotowej strony internetowej

Ostatnim etapem prac nad stroną internetową jest odpowiednie przygotowanie elementów graficznych i ich wdrożenie do skryptów. W przypadku stron internetowych z system zarządzania treścią (CMS  – z ang. Content Management System) bazujemy na dwóch najpopularniejszych systemach – Joomla! oraz WordPress, które pozwala na samodzielną obsługę strony internetowej, bez konieczności znajomości kodowania.

Projektowanie stron internetowych - profesjonalna strona www wymaga sporo pracyOba wykorzystywane przez nas systemy są oprogramowaniem Open Source – czyli dostępnym bezpłatnie na zasadach licencji GPL. Ich zaletą jest niezwykłe bogactwo funkcjonalnych dodatków, które czynią stronę internetową bardziej funkcjonalną i interaktywną. W zależności od wymagań funkcjonalnych jako podstawę wybieramy jeden z tych systemów:

  • klientom oczekującym pełnej kontroli nad wszystkimi elementami strony internetowej i olbrzymiej elastyczności w zarządzaniu poszczególnymi sekcjami – proponujemy Joomla!, która oferuje niemal dowolne kształtowanie wyglądu strony przez użytkownika;
  • użytkownikom, którzy stawiają na prostotę – proponujemy WordPress, który dzięki niezwykłej łatwości obsługi umożliwia szybkie zmiany treści, aktualizacje strony i rozbudowywanie jej o nowe sekcje. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często będą zamieszczać nowe informacje.

Przy przygotowywaniu szablonu strony zwracamy szczególną uwagę na zgodność ze standardami W3C. Jest to istotny element, który ma znaczenie dla późniejszego pozycjonowania strony – wyszukiwarki internetowe, takie jak Google zwracają uwagę na poprawność kodu. Strony, które zawierają błędy są gorzej indeksowane – co powoduje, że trudniej uzyskują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Nasze strony internetowe bezbłędnie przechodzą proces walidacji, czyli weryfikacji poprawności i zgodności kodu ze standardami.

Jeżeli klient jest zainteresowany samodzielnym prowadzeniem i uaktualnianiem strony internetowej, przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi i edycji treści na stronie. Szkolenie trwa średnio 1-3 godzin i pozwala na samodzielną aktualizację i rozbudowę strony, bez konieczności zlecania każdorazowo zewnętrznym podmiotom.

Dla klientów, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie, oferujemy możliwość prowadzenia i aktualizacji strony na zasadzie abonamentu lub dorywczych prac.

(Wstecz)
Kontakt z nami:
Invens Robert Jaworski
ul. J. Korczaka 4/6
81-473 Gdynia
tel.: 504 038 117 email: biuro@invens.pl www: www.invens.pl